لینک کوتاه : http://panasonic-group.com/?p=1691

مرکز تخصصی تعمیرات برد الکترونیکی پاناسونیک در کرج

مرکز تخصصی تعمیرات انواع برد الکترونیکی در کرج، دارای کامل ترین انبار قطعات، تجهیزات حرفه ای و ابزارهایی مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا در زمینه تعمیرات می باشد. 

مرکز تخصصی تعمیرات برد الکترونیکی پاناسونیک در کرج

تعمیرگاه اصلی تلویزیون پاناسونیک در کرج

با توجه به سابقه طولانی فعالیت نمایندگی پاناسونیک البرز و پیشگام بودن این مجموعه در عرصه تعمیرات لوازم صوتی و تصویری و تعمیرات لوازم خانگی و ارائه خدمات به سایر نمایندگی های سراسر کشور، نمایندگی رسمی پاناسونیک در شهر کرج امکان سرویس دهی با مشارکت دیگر نمایندگی ها و پوشش قطعات یدکی و راهنمایی های فنی در سراسر ایران عزیز را دارا می باشد.

 

 

با توجه به قراردادهای این مجموعه با شرکت های حمل و نقل (تیپاکس و چاپار) و پست ملی، این مجموعه آمادگی خود را برای ارائه خدمات اعلام می دارد. شما می توانید دستگاه معیوب خود را طبق هماهنگی با پرسنل مجموعه، از سراسر ایران به این نمایندگی ارسال کرده و بعد از تعمیر و رفع ایراد دستگاه خود را در محل مورد نظرتان دریافت نمایید .

 

تعمیرگاه تخصصی تعمیر انواع برد پاناسونیک 

از سال ۱۳۹۰ با توجه به جهش ناگهانی قیمت ها و مقرون به صرفه نبودن تعویض ماژول های کامل (برد دستگاه ها) مجموعه نمایندگی پاناسونیک البرز در شهر کرج در صدد بر آمد که با تامین و واردات قطعات و تجهیزات مورد نیاز اقدام به تعمیر و بازسازی ماژول های دستگاه های پاناسونیک نماید. و پس از بالا بردن سطح تجربه و تخصص همکاران مان در واحد لابراتوار تعمیر برد، تاکنون این سرویس به عنوان یک خدمت به سایر نمایندگی های ایران و مصرف کنندگان گرامی ارائه می گردد.

 

 

مفتخر هستیم که اعلام کنیم امکانات و توانایی لابراتوار تخصصی بردهای پاناسونیک در نمایندگی پاناسونیک کرج به حدی از تجربه و  تخصص دست یافته که تمامی نمایندگان کشور عزیزمان اعم از کوچکترین تا اصلی ترین مراکز خدمات و شرکت های اصلی خدمات دهنده از خدمات این مجموعه استفاده نموده اند.

 

 

امکان واردات مستقیم قطعات یدکی به صورت سفارشی توسط نمایندگی تعمیرات پاناسونیک

شرکت های پشتیبانی پاناسونیک در ایران در جهت تامین قطعات یدکی به خاطر موانع موجود، اعم از : تحریم، و تامین نشدن برخی از لوازم یدکی سیستم های صوتی و تصویری و لوازم خانگی  و لوازم جانبی سیستم های صوتی و تصویری و لوازم خانگی دستگاه های پاناسونیک به علت خارج از رده شدن دستگاه ها و وجود تعهد خرید انحصاری (monopol) از طرف تامین کننده اصلی قطعات شرکت ماتسوشیتا با مشکلات متعددی دست به گریبان هستند.

نمایندگی پاناسونیک با وجود امکان خرید از گیت های تجاری آزاد  و نداشتن تعهد خرید انحصاری از شرکت ماتسوشیتا آزادی عمل و انتخاب قطعات بیشتری را جهت تامین نیازهای هموطنان عزیزمان را دارد.

علی رغم تست برد های تعمیر شده روی دستگاه های شبیه ساز (simulator) انحصاری مجموعه نمایندگی پاناسونیک کرج ، این نیاز دیده شد که جهت جلوگیری از ورود آسیب به دستگاه های هموطنان عزیزمان دستگاه هایی تحت مالکیت مرکز خدمات تعمیر پاناسونیک البرز خریداری و در انبار نگهداری گردد که بردهای تعمیر شده جهت تست طولانی مدت و کارکرد در محیط طبیعی روی دستگاه های تحت تملک این گروه تست گردد لذا با افتخار می توانیم اعلام کنیم دستگاه هایی از قدیمی ترین نسل ها تا جدید ترین تولیدات در این مجموعه صرفا جهت تست خریداری و نگهداری می گردد. و صرف این هزینه سنگین صرفا بابت این است که مطمئن شویم برد های تعمیر شده در مجموعه ما مسبب ایجاد آسیب ناخواسته به دستگاه های هموطنانمان نمی گردد .

دارای کامل ترین انبار قطعات جانبی و لوازم یدکی دستگاه های پاناسونیک 

با سربلندی اعلام می داریم علی رغم صرف هزینه زیاد، مرکز خدمات رسمی پاناسونیک کرج مالکِ ، مجهزترین انبار قطعات شامل  ۹۵۰۰۰ قطعه در ۱۴ گروه از انواع محصولات در ۱۴۹۱ نوع کالا می باشد.

مشکلات نگهداری از این قطعات شامل استهلاک سرمایه، خواب سرمایه،  هزینه های انبار داری و اشغال فضای انبار ما را از نگهداری و افزایش موجودی های انبار مان منصرف نکرده است چرا که لذت خدمت رسانی و تامین قطعات یدکی مورد نیاز همکاران و هموطنان مان بیش از این است که مسائلی از این دست بر ما چیره گردد.

 

Call Now Button